english

Previous
Next

KABLO GRUPLAMA

Baz Elektronik; alaninda uzman, dinamik kadrosu ile kablo gruplama ve cesitli fason hizmetleri verdigi Otomotiv, Otogaz, Beyaz Esya, İsitma-Sogutma, İklimlendirme, Elektrikli kucuk ev aletleri, Aydinlatma, Ses ve goruntu sistemleri, Guvenlik, Asansor, Havalandirma, İletisim, Elektrik & Elektronik ve bunun gibi daha bir cok alanda oncu tedarikcilerden biri olmayi hedeflemistir. Sektorde kaliteyi ilke edinerek rekabetci fiyatlari ile her gecen sure zarfinda adini duyuran, sektorun dinamik cozum ortagidir.

Tum uretim aginda ISO-9001-2008 kalite sistem belgeleri ve VDE, ROSH, TSE, HAR gibi kalite belgeli urunler kullanilmaktadir.

Amacimiz, surekli gelisim ve musterilerimizin taleplerine uretimde “sifir hata” hedefi ile ust duzey kalitede, dusuk maliyette, hizli ve daha pratik cozumler sunarak sektorde oncu tedarikcilerden biri olmaktir.

Web sitemiz içerisinde yapmış olduğumuz çalışmaların bir kaçını görebilir, değişken talepleriniz ve Kablo Gruplama haricinde çeşitli lehim, fason işçilikleri gibi çözümlerimiz için ILETISIM bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Baz Elektronik ailesi çözüm ortağınız olmaktan gurur duyar…

  • Iletisim

    iletisim
  • Haberler :