english

Previous
Next

ŞİRKET PROFİLİ

Baz Elektronik; alanında uzman, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile kablo gruplama ve çeşitli fason hizmetleri verdiği Elektrikli Ev Aletleri, Aydınlatma, Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma, Elektrik & Elektronik, İklimlendirme, Otomotiv ve bunun gibi daha bir çok alanda öncü tedarikçi ve sektöre yön veren firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kaliteyi ilke edinmiş, rekabetçi fiyatları ve hızlı teslim süreleri ile sektörde tercih edilen çözüm ortağıdır.

Tüm üretim ağında ISO-9001-2008 kalite sistem belgeleri ve VDE, ROHS, TSE, HAR gibi kalite belgeli ürünler kullanılmaktadır.

Hedefimiz, sürekli gelişim ve müşterilerimizin taleplerine üretimde “sıfır hata” hedefi ile üst düzey kalitede, düşük maliyette, hızlı ve daha pratik çözümler sunarak uluslar arası piyasada da öncü tedarikçilerden biri olmaktır.

Ürünleri, çözümleri, kalite anlayışı, rekabetçi fiyatları, sağladığı güvenirlilik ve iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi olmayı hedefleyerek, çalışanları ve müşterileri için değer yaratan bir şirket olmayı Misyon olarak benimsemiştir.

İhtiyaç duyulan değişken taleplere üst düzeydeki kalitesinden ödün vermeyip düşük maliyette ve hızlı çözümler sunarak, yurt içinde ve yurt dışında lider firma olmayı ve sürekli gelişim göstermeyi Vizyon olarak belirlemiştir.

Web sitemiz içerisindeki menülerden ürün yelpazemize dahil olan ürünlerden bazılarını görebilir değişken talepleriniz için iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Baz Elektronik ailesi çözüm ortağınız olmaktan gurur duyar…

  • Iletisim

    iletisim
  • Haberler :