english

Previous
Next

ŞİRKET PROFİLİ

Baz Elektronik; alanında uzman, dinamik kadrosu ile kablo gruplama ve çeşitli fason hizmetleri verdiği Otomotiv, Otogaz, Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma, İklimlendirme, Elektrikli küçük ev aletleri, Aydınlatma, Ses ve görüntü sistemleri, Güvenlik, Asansör, Havalandırma, İletişim, Elektrik & Elektronik ve bunun gibi daha bir çok alanda öncü tedarikçilerden biri olmayı hedeflemiştir. Sektörde kaliteyi ilke edinerek rekabetçi fiyatları ile her geçen süre zarfında adını duyuran, sektörün dinamik çözüm ortağıdır.

Tüm üretim ağında ISO-9001-2008 kalite sistem belgeleri ve VDE, ROSH, TSE, HAR gibi kalite belgeli ürünler kullanılmaktadır.

Amacımız, sürekli gelişim ve müşterilerimizin taleplerine üretimde “sıfır hata” hedefi ile üst düzey kalitede, düşük maliyette, hızlı ve daha pratik çözümler sunarak sektörde öncü tedarikçilerden biri olmaktır.

Ürünleri, çözümleri, kalite anlayışı, rekabetçi fiyatları, sağladığı güvenirlilik ve iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi olmayı hedefleyerek, çalışanları ve müşterileri için değer yaratan bir şirket olmayı Misyon olarak benimsemiştir.

İhtiyaç duyulan değişken taleplere üst düzeydeki kalitesinden ödün vermeyip düşük maliyette ve hızlı çözümler sunarak, yurt içinde ve yurt dışında kendinden emin hızlı adımlarla yer edinmeyi ve sürekli gelişim göstermeyi Vizyon olarak belirlemiştir.

Web sitemiz içerisindeki menülerden ürün yelpazemize dahil olan ürünlerden bazılarını görebilir değişken talepleriniz için iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Baz Elektronik ailesi çözüm ortağınız olmaktan gurur duyar.

  • Iletisim

    iletisim
  • Haberler :