english

Previous
Next

KABLO GRUPLAMA

Baz Elektronik; alanında uzman, dinamik kadrosu ve yılların verdiği tecrübe ile kablo gruplama ile çeşitli fason hizmetleri verdiği Elektrikli Ev Aletleri, Aydınlatma, Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma, Elektrik & Elektronik, İklimlendirme, Otomotiv, Ses & Görüntü Sistemleri, Asansör ve bunun gibi daha bir çok alanda öncü tedarikçi ve sektöre yön veren firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kaliteyi ilke edinmiş, rekabetçi fiyatları ve hızlı teslim süreleri ile sektörün dinamik çözüm ortağıdır.

Tüm üretim ağında ISO-9001-2008 kalite sistem belgeleri ve VDE, ROHS, TSE, HAR gibi kalite belgeli ürünler kullanılmaktadır.

Hedefimiz, sürekli gelişim ve müşterilerimizin taleplerine üretimde “sıfır hata” hedefi ile üst düzey kalitede, düşük maliyette, hızlı ve daha pratik çözümler sunarak global piyasada da oncu  tedarikçilerden biri olmaktır.

Web sitemiz içerisinde yapmış olduğumuz çalışmaların bir kaçını görebilir, değişken talepleriniz ve Kablo Gruplama haricinde çeşitli lehim, fason işçilikleri gibi çözümlerimiz için ILETISIM bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Baz Elektronik ailesi çözüm ortağınız olmaktan gurur duyar…

  • Iletisim

    iletisim
  • Haberler :